Alexe, mesaj pentru Firea: Plângerea penală cu care mă amenințați nu ȋi ȋnsănătoşeşte pe bucureşteni
2 minute de lecturăMinistrul Mediului, Costel Alexe, precizează că amenințările cu plângeri penale venite din partea Gabrielei Firea îl „lasă rece”, iar aceste demersuri maschează ineficiența Primăriei în implementarea măsurilor pentru a îmbunătăți calitatea aerului în București. „Mă lasă reci amenințările cu plângeri penale, aluziile și ironiile ieftine la care apelează doamna Primar General, Gabriela … Continue reading Alexe, mesaj pentru Firea: Plângerea penală cu care mă amenințați nu ȋi ȋnsănătoşeşte pe bucureşteni
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed