Alexe, mesaj pentru Firea: Plângerea penală cu care mă amenințați nu ȋi ȋnsănătoşeşte pe bucureşteni

2 minute de lecturăMinistrul Mediului, Costel Alexe, precizează că amenințările cu plângeri penale venite din partea Gabrielei Firea îl „lasă rece”, iar aceste demersuri maschează ineficiența Primăriei în implementarea măsurilor pentru a îmbunătăți calitatea aerului în București. „Mă lasă reci amenințările cu plângeri penale, aluziile și ironiile ieftine la care apelează doamna Primar General, Gabriela … Continue reading Alexe, mesaj pentru Firea: Plângerea penală cu care mă amenințați nu ȋi ȋnsănătoşeşte pe bucureşteni