NEWS ALERT Toate spitalele trec sub coordonarea Ministerului Sănătății. Nelu Tătaru: Vom face angajări

Nelu Tătaru a anunțat vineri că toate spitalele care se aflau in subordinea autorităților locale vor trece, pe perioada epidemiei, sub coordonarea Ministerului Sănătății.