Nelu Tătaru a anunțat vineri că toate spitalele care se aflau in subordinea autorităților locale vor trece, pe perioada epidemiei, sub coordonarea Ministerului Sănătății.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed